ScanWritr

iPhone ve iPad için Belge Tarama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.6 MB
  • Version 1.0.53
  • Dil İngilizce
  • Firma Vanaia LLC
iOS sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan ScanWritr uygulaması sayesinde dökümanlarınızı tarayabileceğiniz gibi sorunsuz bir şekilde bu belgeleri dijital ortama aktarabilirs

iOS sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan ScanWritr uygulaması sayesinde dökümanlarınızı tarayabileceğiniz gibi sorunsuz bir şekilde bu belgeleri dijital ortama aktarabilirsiniz.

Cihaz kamerası aracılığıyla belge taraması yapabilen uygulama tarama kalitesi olarak oldukça tatmin edici bir sonuç elde etmesinin yanı sıra yeterli bir performans da sunabiliyor.

Dökümanların kırpılacak yerlerini de kendisi otomatik olarak tespit edebilen uygulama, taranılan dökümanı daha iyi bir hale getirerek okunabilirliğini de artırabiliyor. Resim formatlarının yanı sıra PDF formatında kayıt olanağı da sunan uygulama sayesinde istediğiniz ortamda belgelerinizi saklayabilmenize de imkan tanıyor.

Bulut depolama ve paylaşma olanağını da bulabileceğiniz uygulama ayrıca bulut yazdırma özelliklerine ulaşabilmenizi ya da dökümanlarınızı paylaşmanıza da olanak sağlamaktadır.

ScanWritr indir